Tule raamist välja ja muuda tavapärane jalka põnevaks ja elamusterohkeks. Klassiklaine laua jalgpall nüüd elusuuruses teie ürituse rõõmuks. Ideaalne sisustamaks suvepäevi, spordiklubide üritusi, jt suurte gruppidega üritusi.

Väljaku suurus 6m x 12m.

#meelelahutus #lastesõbralik #sportlik #meeskonnatöö #vanusele 7+ #sise- ja välitingimustes

Inimlauajalka reeglid:

Ühes võistkonnas on 6 mängijat ( 2-3-1 asetusega), lubatud ka max 9 mängijat ühes võistkonnas (3-3-3 asetusega). Mängijate asetuse väljakul otsustab võistkond ise.

Vahetusmängijate kasutamine ja väravavahi vahetamine mängu jooksul ei ole lubatud. Kui meeskonnaliige ei ole võimeline mängu jätkama, siis peatab kohtunik mängu, mängija peab väljakult lahkuma ning tema meeskond jääb kuni antud mängu lõpuni vähemusse. Vahetuste tegemine meeskonnas on lubatud ainult mängude vahel.

Väljakumängijatel on keelatud palli käega mängida.

Mäng toimub kohtuniku alguskäsklusest kuni lõpetuskäskluseni. Kui pall lahkub mänguväljaku piiridest või sooritatakse viga (lähtudes standardsetest jalgpallireeglitest ja kohtuniku otsusest), peatatakse ajutiselt mängu kulg.

Üks mäng jaguneb kaheks võrdseks poolajaks, mille pikkus on 4 minutit. Üks mäng kestab kokku 8 minutit. Poolajal vahetavad meeskonnad väljakul väljakupooled. Mäng algab, lõpeb ja seiskub kohtuniku käskluse peale.

Meeskonna kasuks määratakse 1 (üks) punkt, kui pall satub vastasmeeskonna väravasse.

Mängu alustatakse nagu jalgpalliski, et pall visatakse küljelt väljaku keskele (värav, out, viga). Väljakupool otsustatakse väljaku kõrval kivi-paber-käärid meetodil.

PS! Alati võib reegleid enda jaoks mugavdada :)


Päeva hind 390€  
Soovi korral võistluste läbiviija/kohtunik 20€/h

Telli mäng või küsi lisa:
Email again: